[]

rahatsız etmeyen antivirüs programı

senelerdir ücretsiz sürüm avast kullanıyorum. son zamanlarda iyice tadı kaçtı reklamların. sürekli "bilgisayarınız yavaş çalışıyor, premiuma geç" tarzı bildirimler geliyor.

var mı reklamsız, rahatsız etmeyen alternatifi, yoksa avast ile devam mı?


 
artik anti virus'e gerek yok. windows7'den beri antivirus kullanmiyorum. icim rahat olsun diyorsan (bkz: windows defender) yeterli .


  • crucio  (08.11.18 22:44:20) 
Avira


  • ananiyimioguz  (08.11.18 22:47:06) 
kaspersky antivirus kesinlikle, ayrica istemediğin zaman tamamen kapatabilirsin.


  • fransiz burjuvasi  (09.11.18 04:06:49) 
tamamen crucio +1


  • dieselsingle2  (09.11.18 11:00:58) 
avira ilk açılışta bi sağ yandan bi popup veriyor, sonra rahatsız etmiyor hiç. güvendiğim tek antivirüs programı.


  • hasmetizm 2046  (09.11.18 11:38:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.