[]

prag tavsiyesi

önümüzdeki hafta prag'a gidiyorum. 3-4 günüm olacak. bikaç hafta önce sormuştum da bi de prime time'da tekrarlıyım istedim çünkü o zaman sadece bir cevap gelmişt. aşağıdaki gibi:

"
sorulmuş tabii daha önce baktım da ama yine de günce bi soru olsun diye soruyorum.

- hostel, hesaplı ve güzel yiyecek, bira markası gibi tavsiyelerinizi alabilirim. akşam oturmalık eğlence mekanından ziyade pub gibi bir tavsiye varsa o da iyi olur. onun dışında klasik turistik atraksiyonlar dışında tavsiyeniz varsa da alabilrim.

- yahudi mahallesinde canlı klezmer/yahudi müziği yapan yer var mıdır acaba?

- bir de şöyle şeyler gördüm, katılacağımı sanmam da tursuz ama girip
kendimiz dolaşabileceğimiz underground yerler var mı acaba böyle?
www.tripadvisor.com&cja=10775740&cjp=8279729&cjs=104640X1561388X6c6f6c11c8c7251b7fc75080114a008b

- ayrıca pegasus'tan bilet almıştım bu uçuşa online check in yapılamıyor diyor. bazı havaalanlarıyla ilgili böyle bi durum var ondan mı acaba yoksa uçuşa daha zaman olduğu için mi sadece? yakınlarda gidip online check-in yapan oldu mu acaba?
"

 
şöyle bir kanal var, gidilmese bile izlenesi, önerileri de genellikle ucuz ve güzellerden oluşuyor. turistik mekanlara belli bir saatten sonra ücretsiz girilebildiğini falan söylemişlerdi.
www.youtube.com

  • attirmayin makedonun kafasini  (08.11.18 22:53:29 ~ 22:53:35) 
ben de honest guide'i tavsiye etmeye gelmistim, o cok guzel geziyor tavsiye ederim. online check in 24 saat once aciliyor, bazi havaalanlarinin online check in yaptirmama durumu var ama prag onlardan biri degil. 24 saat kala yaparsin check inini.

tatli seviyorsan mutlaka tredelnik ye (boyle yaziliyordu sanirim) butun prag gezimi bunu yiyerek gecirdim :) onun disinda budweiser kendi biralaridir ama turkiyede de bulunabiliyor. galonlarca bira ic sen yine de. cesit cesit biralari var zaten baska da ozel yiyecekleri pek yok gibi. tredelnik ye demis miydim? oyle iste.
  • in vino veritas  (08.11.18 23:19:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.