Mini pizzalar

Günaydınlar herkese, kahvaltıda veya öğlen şu resmini koyduğum mini pizzaların hastasıyım. Bu pizzaları iyi yapan pastaneler hangileri sizce? Pelit ve Venüstekileri pek beğenmedim.Çok bilinmedik pastanelerden daha iyi ürünler çıkabiliyor.

i.hizliresim.com

Acıbadem Kukis daha iyisini görmedim.

  • wittgenstein  (08.11.18 12:31:18)
beyaz fırını dene bence.

  • sutlu nescafe  (08.11.18 12:32:47)
kukis kesinlikle

  • muslugubozukhayrat  (08.11.18 12:51:02)
Yedi-Sekiz hasanpasa fırını-Beşiktaş.

Tazecik ve harika
  • ırene adler  (08.11.18 13:00:04)
senin işini zincir pastaneler değil dediğin gibi ufak ve pastacılığı zanaat olarak gören yerler çözer.

dünyanın pastanesine gittim derken bi gün tuzlada bir ara sokakta bi pastanede arkadaşımla buluşacaktık, haritadan baka baka gidiyorum, neyse buldum, tenha bir köşede ara sokakta alakasız bi yerde bi pastane. girdim içeri, ya ara sokak, pastahane de büyük bayağı, içerisi salaş, dedim lan bu adam niye açmış ki bunu buraya, iş yapamaz ki bu dekorasyonda tırt.

derken arkadaşımın gecikeceği tuttu, ben de acıktım, börek söyledim , sonra bir daha söyledim, sonra pastalara saldırdım. ben ömrümde pasta börek falan yememişim abi onu çok net anladım.

gittim sonra konuştum içerideki arkadaşla benimle yaşıt, benim baba mesleği bu, sen bakma öteki zincir yerlere. bizim gibi olamaz onlar hiç bir zaman dedi.
  • killerbee  (08.11.18 13:24:20 ~ 13:25:06)