[]

Sanabelle mi yoksa matisse mi? (Kuru mama)

Hangi mama daha iyi kedi için. Ben pek anlamıyorum ama fiyata bakarak aynı ayarda bu iki mama fakat anlayan biri (varsa) farka değinirse iyi olur. Teşekkürler.
 
benim şu an gördüğüm en iyi f/p ürünü: felicia.

en kaliteli mamalar: proplan, acana
  • makarnavodka  (07.11.18 23:35:45) 
Felicia nın yavru kedi mamasına baktım da değerler temizmamanın yavru kedi maması ile tamamen aynı.


  • mezarkabul  (08.11.18 00:16:01) 
Sanabelle iyi bir marka; çoğu arkadaşım kullanıyor ve memnun ama ben n&d öneririm. Bizimki de n&d düşük tahıllı yiyor, içim rahat bir şekilde veriyorum.


  • fraise  (08.11.18 00:45:31) 
ben yetişkin kısır erkek kedim için kullanıyorum felicia'yı. tüylerinde herhangi bir sorun veya genel olarak bağışıklığında bir problem yok, severek de yiyor. yavrular için farklı mıdır bilemeyeceğim.


  • makarnavodka  (08.11.18 01:07:20) 
Farmina Matisse Sterilised Somonlu Kısırlaştırılmış alıyorum uzun zamandır. herhangi bir sağlık, bağışıklık, iştah vb. konularda sıkıntı yaşamadı benim kız şimdiye kadar. tüyleri daha parlak görünüyor severek de yiyor. sanabelle'yi hiç bilmiyorum. n&d çok kaliteli bir süre aldım (düşük tahıllı ve diğer değerleri çok iyi) ama çok aşırı pahalı maddi durum dayanamadı. Zaten farmina ile n&d aynı firmanın ürünü. Farmina bir alt modeli gibi düşünebilirsiniz.


  • sakatattor  (08.11.18 09:18:56 ~ 09:28:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.