[]

şarjlı el süpürgesi kullanıyor musunuz? yoksa yatıyor mu dolapta?

electrolux marka ucuz bir tane buldum. fiyatı düşmüş. alsam mı dedim de. gerekli bir şey mi? meyve sıkacağı, yumurta pişirici, yoğurt yapma makinesi gibi 1 kez kullanılıp dolaba atılacak aletlerden midir yoksa olmazsa olmazlardan mı?
 
  • fermiparadoksu  (07.11.18 21:07:34) 
Electrolux marka hediye geldi. Evde aslında vardı ama kabloluydu pek kullanmıyordum. Hediye geleni çok sevdim. Mutfakta birşey dökülünce veya misafir ardından kırıntıları toplamak için ideal. Hediye gelmese satın alır mıydım? Sanmıyorum, çünkü bayağı pahalı birşeymiş.


  • curukturpkokusu  (07.11.18 22:10:25) 
Arabanın içini süpürmek için kullanılabilir.


  • bos gezenin bos ustasi  (07.11.18 23:51:10) 
Valla biz habire salonda yiyip içtiğimiz için, şu aralar böyle bir ürün arıyoruz. habire büyük süpürgeyi açmak eziyet oluyor. Gönül dyson ister ama çok tuzlu.


  • hushhush  (08.11.18 08:52:45) 
2 senede bir pili tırtladığı için mantıklı değil, 5 liraya alınacak bir el gırgırı çok daha iyi iş çıkarır. Tek dezavantajı dize çöküp "gırgırlamanız" gerek.


  • John Bloor  (08.11.18 10:00:17) 
black&decker Li-Ion Dustbuster aldım büyük umutlarla; kullanıyorum sık sık (evde kedi var çünkü) ama şarjı çabuk bitiyor, bataryası yetersiz. ama büyük kolaylık çok pratik


  • ninotevtidze  (08.11.18 10:04:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.