[]

limit ve türevden önce ne çalışmalı

benim mat 2 ile sıkıntım var. hepsini çalışacaktım. ancak üniversitede direkt türevden başlanıyor. o yüzden ondan sınav olcaz. en baştan başlardım da türevi öğrenmem daha acele. o yüzden direkt oradan başlayım diyorum sıkıntı yaşar mıyım? mesela logaritma, matris bilmeme gerek yok değil mi? fonksiyonlar-limit-türev şeklinde ilerlesem olur mu?
 
evet, fonksiyonlar-limit-türev-integral şeklinde gitmelisin.


  • giovanne  (07.11.18 14:21:58) 
uzun vadede hepsini çalışıcam ama direkt okulda limit ve türevden girdiler. o yüzden onları daha önce öğreneyim diyorum. diğer konuların eksikliği sorun olmaz değil mi? onları sınavdan sonra çalışmayı düşünüyorum.


  • nick bulamadim  (07.11.18 14:51:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.