[]

optik gözlük almak istiyorum

arkadaşlar fotoğrafını eklediğim gibi bi gözlük almak istiyorum.
fotoğrafı öylesine google da buldum, çerçevesi, rengi metal olan, aşağı yukarı buna benzer bişey arıyorum.

bugün bi kaç gözlükçü gezdim, beğendiklerim çok pahalı, marka 1000-1500 lira arasında, başka bir dükkanda 250 liraya da beğendim var ama sağlam gelmedi.

uyduruk gözlüğüm çok, bu aldığım gözlüğümü iş için kullanacağım bu yüzden güzel bir şey olsun istiyorum, sizin tavsiyeniz var mı şu markaya falan da bak diye? bütçem max. 1200.
teşekkürler

 
rayban light ray rb7051


  • neverlose  (06.11.18 23:03:16) 
tom ford ft5503 , 750TL'ye bulmuştum. Almadım, çok pişmanım :(


  • piotr  (07.11.18 14:15:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.