Kadikoyde bir aksam

Erkek arkadasimla birlikte bu aksam kadikoye gecelim dedik. Yemek yiyelim, dolasalim falan. Onerdiginiz suraya gidin, surda yiyin dediginiz yerler var mi?
Mesela basta yi duydum ama hic deneme firsatim olmadi, orasi aklimda. Tesekkur ederim:)

Best of Burger-Bob'da burger yeyin,Moda'da.

  • ırene adler  (06.11.18 13:52:34)
Basta'da yemek yiyin :) Vedat Milör'den okuyun gitmeden önce: www.hurriyet.com.tr

  • gergedan  (06.11.18 13:58:15)
aida'ya gidip şarap için. tam çift ortamı.

  • muslugubozukhayrat  (06.11.18 13:59:41)
Para cok muhim degilse Ciya. Farkli seyler denersiniz. Ama Ciya pahali bir yer.

Yok ucuz olsun diyorsaniz, falafel seviyorsaniz, Tonton Efendi var Karakolhane'de. Salas bir yer ama falafeli cok iyi.

Kadikoy Ruhha'da lahmacun olabilir.

Cadde Karadeniz var Halitaga'da, ben seviyorum yemeklerini. Bir de ufak zeytinyaglilar masasi var acik bufe. Onlar ozellikle epey guzel zeytinyagli seviyorsaniz.

Kadikoy Corbacisi'nda corba olabilir. Sakatat genelde ama sevmiyorsaniz Ezogelin corbalari da cok guzel.

Handmade Burger'da hamburger olabilir. Iyilerdi en son.

Ilk seferde aklima gelenler bunlar. Moda tarafinda da epey yer var ama onlari cok bilmiyorum. Bana cok fazla mekan guzel yemek kotu yerleri gibi geliyor.
  • sen de başını alıp gitme ne olur  (06.11.18 14:01:15)
Burger yemek isterseniz Mini Eatery tek geçin.

  • frkd  (06.11.18 14:20:47)
Ne yemek istiyorsunuz ? A la carte mı yoksa hamburger falan mı ?

  • greenshadow  (06.11.18 16:06:35)
Aslinda yemegimizi yedik, tatli kahve olacak sanirim:)

  • balpolen  (06.11.18 17:03:25)
tatlı için istisna tatlar var moda da, bayadır gitmedim ama güzeldi en son.

  • kronik  (06.11.18 17:16:55)
Aksi

  • since1907  (07.11.18 12:01:10)