Menemeni karamelize soğanla yapmak

Kahvaltı için menemen yapayım derken aklıma böyle bir şey geldi. Yapan varsa nasıl oldu bir söyleyin hele.

yapma.

ben sana daha değişik şeyler öneririm istersen ama karamelize soğan ile hoş olmayan bir tat bırakıyor ağızda.

ha belki sen çok seversin bilemem.
  • kablelvuku  (06.11.18 09:03:53)
@kablelvuku ver o zaman babuş değişik tarif

  • congratulations  (06.11.18 09:05:13)
+turşu biber var ya küçük olanlar değil uzun ve acı olanlar, içine onlardan doğra.
+ocaktan almaya yakın üzerine biraz kaşar rendele ve karabiber serp
+alternatif olarak içine kavurma veya sucuk koy
  • kablelvuku  (06.11.18 09:08:28)
benim favorim paprika. (kırmızı sivri biberler var ya)

  • hakiki ssg  (06.11.18 09:24:34)
Ben yapıyorum arada. Hafif salça koy kır yumurtayı.

  • caletti  (06.11.18 10:39:13)
Menemen değil de karamelize soğana yumurta kırıp yiyorum, tek kelimeyle muhteşem diyebilirim, deneyin mutlaka.

Ben de yeni keşfettim ama vazgeçilmezim oldu hemen.
  • msb  (06.11.18 12:45:53)