[]

gmail'de ileriye dönük mail gönderme

Merhaba,

Ben genelde gece çalışıyorum. Ama gecenin bir saatinde müşteriye mail atmamak için yazdığım mail'in sabah 10'da gitmesini istiyorum. Bunu gmail'de yapamıyor muyuz? Bir eklenti vs. ile mümkün değil mi? Ayarları biraz kurcaladım ama bulamadım.

Yandex'te var mesela. Maili yazdıktan sonra tarih ve saat seçiyorsun, o saatte gidiyor mail.

 
  • binder dandet  (06.11.18 00:40:59) 
outlook kullanirsaniz "options" sekmesinden "delay delivery" ayarlari ile yapabilirsiniz.


  • viva paulista  (06.11.18 09:14:50) 
gmail için Delay send var, kurup kullanabilirsiniz.

boomerang güvenli olmadığı için safari tarafından engelleniyor, muhtemelen birçok sebebi olabilir.
  • babilbaligi  (06.11.18 11:10:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.