Fiyat performans ürünü laptop tavsiyesi?

Merhabalar,
F/p ürünü olan;

Film izleyebilme
Dosya hazırlama, tez yazma gibi işlerimi görebilecek 1000 TL civarı laptop tavsiyesi verebilir misiniz?

1000 TL maalesef aşırı az. Hometech falan gibi her an yarı yolda bırakabilecek, varlığı ile yokluğu belirsiz, BİM'in falan da arada sattığı bir markaya yönelebilirsiniz. Ama bunu yapmanızı önermem.

İkinci el bir Lenovo Thinkpad x230 alın. En azından sağlamlığı dünya çapında ünlü bir model. İşlerinizi görür. Bir tek ekranının küçük olması memnun etmeyebilir.
  • hitokiri kenshin  (05.11.18 17:12:45)
ikinci el thinkpad t430 8gb ram ve i5 bir makina bulunabilir. daha sonra ssd eklersiniz.
1000 liraya alınacak sıfır laptop o parayı çöpe atmak olur.

www.sahibinden.com

not: ilandaki firma ile bir bağlantım yok. sadece bir defa kendilerinden makina aldım.
  • orpheus  (05.11.18 18:00:18 ~ 18:03:01)
@hitokiri kenshin ekranin boyutu o kadar önemli değil ama ikinci el bir ürüne ne kadar guvenebilirim ki? O kısmı düşündürüyor..

@orpheus linkini verdiğiniz firma iletişim konusunda nasıllar acaba aldığıniz üründe sorun yasadiniz mı hiç?
Yani bir problem olduğu zaman ilgilenirler mı?
  • prinz-frost  (05.11.18 20:06:57)