[]

azure üzerinde oluşturduğum sanal makinelere erişemiyorum

selam,

sb. 2 saattir bakmadığım yer kalmadı. fikri olan var mı?

iyi haftalar.

 
Konsolda hic mi görünmüyorlar?


  • fever  (05.11.18 19:04:21) 
Azure yonetim portalindan konsol ile erismeye calisirken hangi hata mesajini aliyorsunuz?


  • lynda.com  (05.11.18 23:39:38) 
@lynda.com, @fever, makine hazır olduktan sonra direkt bağlanmam lazım değil mi? bağlan seçeneği veya rdp'yle? rdp dosyasını indiriyorum ama bağlanmıyor. bugün kaynağı vs. yeniden oluşturup deneyeceğim. bir hata mesajı almıyorum açıkcası.


  • datnet  (06.11.18 10:33:43 ~ 10:34:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.