askerde ipod

bedelli için telefon yasak. bazı podcastler atarım dinlerim diyorum zaman oldukça sokmak yasak mıdır?

Kamerası varsa yasak. Kamera yoksa sıkıntı olmaz. Yani benim bedelli yaptığım yerde öyleydi başka yerlerde başka uygulamalar olabilir.

Not: Kırklareli 55. mekanize tugayı
  • nuevo  (05.11.18 15:16:06 ~ 15:17:47)
kamerası olan ve internete bağlanan şeyler yasak. girişte bulunursa komutanı internet bağlantısı olmadığına ikna etmen gerekebilir ama büyük ihtimalle bir şey demezler. sen yine de çorabın içine sokup top yap. temiz torbasının içine diğer çoraplarla tıkıştır.

  • zgrydn  (05.11.18 17:32:31)
20 liralık mp3 çalarlardan al.

  • alperz  (05.11.18 17:51:24)