[]

Anket, game of thrones

www.strawpoll.me


Yanıtları alalım.

edit: şıklarda istediğiniz yoksa aşağıya yazabilirsiniz

 
demir taht kalacağını sanmıyorum, kalırsa da pek bir özelliği kalmayacağı için özellikli bir karaktere kalmaz; jaime'ye sonlardaki iyi niyeti içn ufak bir teselli ikramiyesi olsun derler bence.


  • Bruce  (05.11.18 15:08:35 ~ 15:31:21) 
Game of Thrones her sezonda "yok ebesinin" dedirttiği için gene sürpriz sonlu olur. Ben Jon Snow dedim ama tyrion lannister bile olabilir.


  • kimlanbu  (05.11.18 15:12:23) 
cCc JON SNOW cCc

bana göre senaryo da öyle ilerliyor, yasal varis sıfatına alıyolar kaç yıllık snowu.
  • damla sakızlı dondurma  (05.11.18 15:20:13) 
kesin sansa olacak

silme bu duyuruyu sonunda ne çıkacak bakalım kim kazanacak.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (05.11.18 15:22:17) 
Night king alır.


  • j r r tolkien hayrani  (05.11.18 15:36:30) 
@senialanaglasin
dizide kesin olmasa da en azından kitap ya da diziden birinde sansa’nın kesin the queen olacağını düşünüyorum ben de

  • helena  (05.11.18 16:01:36) 
sansa sinsi, jon snow kardeş bagından onun dediklerini yapar.


  • liberal  (05.11.18 17:06:14) 
leylekleri ateş atan sarı saçlı huysuz ve tatlı kadına kalabilir. fakat lakin ki öyle değildir. demir taht yok olur tahminimce. bu eski bekçilerden kitap kurdu tontiş elemanın hikayesini merak ediyorum aslında. bence ak gezenler hakkında o ve brandon çok şey biliyor.

yorumumu remember remember 5th of november gibi saçma ama günün anlam ve önemine uygun bitirmek istiyorum. iyi akşamlar.
  • blackbuker  (05.11.18 17:59:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.