[]

ankara’da bahceli villa/mustakil ev alinabilecek nezih yerler

yalandan bahce degil de en az 1 donum arsa uzerinde olsun istiyorum.
medeniyete cok da uzak olmasin ve nezih olsun.
butce max 1 milyon.

bir de ilce degil de semt mahalle ismi olursa iyi olur.

 
Batıkent, ama aradığınız mükemmel nezihlik bu semtte mi bilemem. Batıkent genelde dublex dairelerin yer aldığı bir semt olarak bilinse de birkaç villa da var

www.sahibinden.com
  • kablelvuku  (05.11.18 07:58:17) 
hocam sıralı tam listesini yazıyorum;

1- Batıkent, botanik metro durağı ile yeni hipodrom arasında kalan bölge. geniş bahçeli villalar var, 1 milyon civarına bulursunuz.
2- Eryaman, mavi ladin sitesi ve çevresi.
3- incek, tek yapı Koop. 900 civarına vardı en son.
4- yaşamkent, Eskişehir yolu girişinden ara yola girin, mesa yonca tarafına çıkarken sağınızda kalan bir site var. biraz eski ama gayet ferah ve nezih bir sitedir.
5- doğu yakası isterseniz hasanoğlan tarafında hakimler savcılar sitesi. yeri kötü, ama hayatınız o tarafta kurulu ise neredeyse tek tercih.
6- Gölbaşı. önereceğim hiçbir yer yok, ama bir sürü villa bulursunuz. evler genelde iyi, ama çevre genelde vasat.
  • babilbaligi  (05.11.18 08:24:04) 
1m istediğiniz özellikler için az ama ben tercihimi Eryaman’dan yana kullanırdım.


  • giovanne  (05.11.18 08:51:22) 
cayyolu2, turkkonut diyorum, bu aralar ankara'da villa bakan bir insan olarak, kesinlikle fiyat performans acisindan guzel, nezih, sonradan gorme insan sayisi oldukca az, batikent mavi beyaz yakali karisik ama parasi olan, eryaman incek yasamkent falan buralar da sonradan gorme miktari daha yuksek, daha cok yatirim gozeterek alinmis yerler, zaten ev fotograflarina bakin, hangilerinde kutuphane var, dunyanin cesitli yerlerinden toplanmis sanat eserleri var, hangileri zengin bir gecekondu ortaya cikiyor.


  • mavicorap  (05.11.18 10:03:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.