en sevdiğiniz konser kaydı şarkılar

ben muse ve Coldplay inkileri seviyorum genelde
www.youtube.com
bu baya iyi olmuş mesela

www.youtube.com

Tabii ki Fear of The Dark, Arjantin konseri. Konser kaydı albüm kaydından daha iyi olan yegane eser olabilir.

www.youtube.com
  • angelus  (04.11.18 22:31:23)
dire straits - sultans of swing (alchemy)

  • freebird5406_2  (04.11.18 22:42:13)
  • celeron 300a  (04.11.18 23:33:35)
youtu.be
genelde beirut dinlerim ben de.

  • damla sakızlı dondurma  (04.11.18 23:37:25)
  • MtKrt  (04.11.18 23:39:54)
Fear of the Dark ve Bards' Song ilk aklıma gelenler.

  • farabi  (04.11.18 23:41:07)
Joe Bonamassa&Beth Hart- I'll Take Care of You: www.youtube.com

  • nundu  (04.11.18 23:47:23)
Neredeyse tüm Oasis şarkıları konser kaydında çok daha güzel. Bir iki tane atayım
Don't look back in anger (aslında bunun 2005 manchester konserindeki versiyonunu daha çok beğeniyorum ama tüm konserin videosunu atmıyım dedim)
www.youtube.com

Roll with it www.youtube.com

Pearl Jam - Better Man
www.youtube.com

Snow Patrol - Chasing Cars (Aynı konserden "run" da baya iyi)
www.youtube.com

Alter Bridge - Watch over you
www.youtube.com

Disturbed - Sound of silence (Konser değil ama muhteşem performans)
www.youtube.com
  • cay koy geliyorum  (05.11.18 00:52:41)
Dayanamadım daha yazıyorum.

Queen - Love of my life
www.youtube.com

The Beatles - Across the universe (Çalan beatles değil, john lennon'ın oğlu falan var ama güzel yani iyi)
www.youtube.com

Heaven & Hell - Children of the sea
www.youtube.com

Testament - Electric crown
www.youtube.com

Ozzy Osbourse - Believer
www.youtube.com

The Cranberries - Linger (Unplugged bu ama görüntülü videosunu bulamadım, kaldırmışlar galiba)
www.youtube.com
  • cay koy geliyorum  (05.11.18 01:05:49 ~ 01:06:20)
Dont look back in anger için cay koy geliyorum +1, coşku doluyorum izlerken, tüylerim diken diken oluyor her seferinde.

strange kind of woman'ın made in japan versiyonu muhteşemdir, gillan ve blackmore'un atışması tam bir müzik şöleni.
youtu.be

Bunlar da ilk aklıma gelen muhteşem konserler.
Foo fighters - everlong
youtu.be
While my guitar gently weeps efsane kadro ile
youtu.be
  • Bruce  (05.11.18 01:13:18)
Mohsen Namjoo -Zolf
m.youtube.com

B.B.King - The Thrill Is Gone
m.youtube.com

AC/DC - Thunderstruck
m.youtube.com
  • lemon cake  (05.11.18 02:11:56)
Hooverphonic - 2 wicky / orchestra version

  • stavro  (05.11.18 08:09:55)
123&İzmir Senfoni Orkestrası - Turuncu

www.youtube.com

Anathema - Untouchable

www.youtube.com

Hooverphonic - Heartbroken

www.youtube.com

Konser kaydı değil ama harika yahu.

Paolo Nutini - Iron Sky
www.youtube.com
  • kablelvuku  (05.11.18 08:46:40)
bu kadar az görüntülenmeyle bunca ayrıntılı ve güzel cevap gelmesinin tek nedeni müzik sever duyurucuların bu soruyu beklemesi ve youtube'ta habire başa sardığı şarkıları birine dinletme isteği sanırım.

çok teşekkürler cevaplar için, umarım daha da gelirler.

bu da aklıma gelen en iyilerden. kesinlikle şahane bir konser kapanışı, solist o kadar eğleniyor, ekip o kadar mutlu ki bu şarkıdan, sırıtıyorum dinlerken, izlerken.

www.youtube.com
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (05.11.18 13:14:07 ~ 13:18:11)
  • superb  (05.11.18 13:25:14)
  • superb  (05.11.18 14:43:28)