[]

araç teklemesi

araç 2006 sebring 2.4

dün yolda giderken birden araba gaz verince teklemeye başladı. 30 40 mili geçmedi gaz verdikçe tekledi.

daha sonra bir yerde durdum yemek yedim yola devam ettim tekleme yapmadı.

ilk teklemenin üzerinden 50 km yol yaptım bir daha teklemedi

neden olmuş olabilir

 
benzin deposunda pislik vardır o motora gitmiştir. muhtemelen büyütecek bir şey yoktur ama kıllandıysanız bilgisayara bağlayın hata kodlarına baksınlar.


  • mattiadestro  (04.11.18 21:49:26) 
enjektör temizleyicisi kullanın. belli bir litre yakıta karıştırıp kullanılıyor. bir kez yapmak yeterli.


  • sttc  (04.11.18 22:06:56) 
Benzin filtresi ve benzin pompası gidici olabilir.


  • bos gezenin bos ustasi  (04.11.18 22:15:08) 
motora su tutun mu yada yıkattın mı?


  • mikahakkinen  (04.11.18 23:05:36) 
bujilerden biri çalışmıyo ve doğal olarak bi silindir içerisinde yakıt yanmıyor ve motor tekliyor. özellikle yüksek devirde teklemeyip düşük devirlerde daha net hissediyosanız kuvvetle muhtemel çözüm buji veya bobin değişimidir.


  • johnnie w lker  (05.11.18 00:36:53) 
benim arabada benzer durum olduğunda gaz kelebeğini söküp temizlemişlerdi, düzeldi


  • mirty  (05.11.18 01:11:59) 
Yakit tipi nedir?


  • ykyt  (05.11.18 11:07:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.