CV örneği ve sorularım

başvurulara başlamak için CV oluşturacağım. Beğendiğiniz örnek varsa yollar mısınız?

dil seviyemi bilmiyorum. sadece YDS puanım var 87,5. akıcı olmasa da konuşabiliyorum. yurtdışında sunum falan yaptım bir sıkıntı yok. nasıl belirteyim bu dili?

fotoğraf nasıl olmalı? tüm fotolarım tişört ile. güzelini seçip koysam sıkıntı olur mu?

Farklı cv'im olsun dersen Canva diye bir site var orada ücretsiz templateler bulabilirsin .Bir göz at istersen.
Benim 82 yds var çok iyi yazmıştım cv'me :D
Fotoğraf tişörtlü olmasa daha iyi olur.Vesikalık fotoğrafın varsa onu ekle derim ben .
Kolay gelsin .
  • lady andromeda  (04.11.18 20:50:39)