[]

Kedi mamaları insani fiyatlara iner mi yakında ?

Dolar az da olsa düştü ya. Umut var mı az da olsa?

N&d almayı düşünüyorum, düşük tahıllı olanlardan fakat fiyatlar uçmuş yahu. Temizmamayı eskiden alırdım ama artık almak istemiyorum.


 
8 senedir mama alıyorum hiç düştüğünü görmedim. indirim günlerini takip ediyorum ben adresemama ve hizlimamanın. iki haftada bir çarşambaları yüzde 15 civarı indirim yapıyorlar.


  • pide  (04.11.18 19:27:58) 
İthal mamayi biraktik biz, olacak is degil cunku evde iki kedi var mutfak masraflari bizimkini gecti :))

Alice kisir kedi kullaniyorum, canavar gibi mama arada kitlatasim geliyor.
  • msb  (05.11.18 00:15:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.