[]

amazon.de vs hepsiburada

bir dagci montu alacagim, hepsiburada fiyati 1800 lira, amazon.de fiyati gumruk ve kargo dahil 220 euro yani 1300 lira civari. 4-7 gunde de ulasir gorunuyor.

amazon.de’den alsam herhangi bir dezavantaji olur mu? gozden kacirdigim bir sey var mi?


 
gümrük ve kargoyu dahil ettiysen gözden kaçırdığın bir şey yok. sadece garanti kısmını düşünebilirsin. hepsiburada'dan aldığında garantisi var mı, ne kadar? amazon.de'de durum nedir şeklinde.


  • metrobus yoluna kacan angus  (04.11.18 17:54:28) 
arada 450 lira fark var, tabi ki amazon de sitesinden al, bir problem olursa geri yollarsın iade alırlar.


  • blue rebel motorcycle club  (04.11.18 19:35:17) 
yerlinin iki artısı var. taksit ve garanti. bazı ürünlerde garanti de devam edebiliyor. bir araştır, garanti sorunu yoksa, tek çekim alıyorsan al gitsin amazon.de den.


  • aktuelbimurunu  (04.11.18 20:17:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.