[]

Ahmet Kural'ı da Sıla'yı da tanımamak

Adları hep duyardım da, bi kere kimmiş bunlar diye araştırmışlığım yoktu. Bunları cidden tanımıyordum ben. Var mı benim gibi başka?
 
sıla'yı passaparola yarışmasında, ahmet kural'ı güneşin oğlu filminde tanıdım. biri 20 diğeri 10 sene önceki hadiseler :)


 • her giriste sifresini unutan adam  (04.11.18 15:30:38) 
Pek sosyal medya kullanımın yok demek ki. Televizyon izlemeyen birisi, sosyal medyayı da pek kullanmıyorsa tanımamaları doğal bence.


 • hitokiri kenshin  (04.11.18 15:35:24) 
kural'ı sadece ismen duydum. sıla'nın da şarkılarını dinlemişiliğim var eskiden. beni hatırla, acısa da öldürmez tanıdık geldi aklımdaki şarkılarsa.


 • diffarentiationation  (04.11.18 15:41:34) 
Ben de ikisini fazla tanimiyorum. Ama Sila'yi destekliyorum. Haberlerini okumuyorum ama haber basliklari karsima cikiyor. Erkek de siddet gosterdigini kabul ediyor sanirim. O durumda siddet goren haklidir. Durum farkliysa bilemiyorum.


 • Traveller  (04.11.18 16:53:28 ~ 16:54:57) 
İsmen biliyorum ikisini de. Sılayı omuzları ve kalın sesi(sen vurdukça gebbberiyorum gebeeeeeriyoerrrummm), radyo sağolsun. kuralı da leş dizisini etraftaki birkaç zevksizin övmesinden biliyorum


 • mimimi  (04.11.18 17:06:20) 
@traveler soruyu soran tanımıyorum siz tanıyormusunuz diye sormuş. sen yine meriçlik peşindesin :)

el cevap: tanıyorum tabi. kuralın filmini seyrettim, sıla eskiden dinlemiştim şimdi hiç hatırlamıyorum şarkılarını
 • dafuq  (04.11.18 18:00:25) 
internette çok zaman geçiren biri olarak tabi ki tanıyorum. Ahmet Kural'ın dizisi kardeş payı da son 15 yılda izlediğim tek türk dizisiydi. Sıla'nın bi iki şarkısını biliyorum ama sezen aksu triplerinde olduğu için pek sevmem şarkılarını. Gerçi son iki yılda ahmet kural'a da antipatim vardı, sıla'yı siyasi nedenlerle sevsem de şarkılarının arabesk tavrı pek çekmiyordu. Bu olayda ahmet kural'a sen haksızsın ve sana laflar hazırladım demek istiyorum


 • nundu  (04.11.18 18:27:31) 
İkisini de ismen biliyorum sadece. Sıla'nın şiir kitabı gündem olmuştu 1 ara sözlükte, birkaç şiirini görmüştüm ekstradan.


 • materyalist imam  (04.11.18 19:26:55) 
Ahmet Kural'ın cismen tanıyorum. Yüzü tanıdık. Sıla'yı da ismen tanıyorum. Yüzüne hala dikkatli bakmadım. Yolda görsem tanımam.
'

 • for day to break  (04.11.18 19:41:10) 
Ahmet kural i bu olaylardan bağımsız olarak yakın zamanda tanıdım. Kardeş payı miydi, youtube da bazı videolarini izledim ve diziyi beğendim.

Sila yi vur kadehi ustam şarkısından tanıyorum, 2010. Onun dışında pek ilgimi çekmiyor muzigi.
 • biseysorcaktim  (04.11.18 19:49:36) 
ahmet kural işler güçler , kardeş payı ve filmlerinden, sıla müzikleriyle tanınır . Tanımayan ağır sosyaldir. çünkü internette takılan illaki duymuştur . filmlerle ilgilenen illaki duymuştur. müzik dinleyen illaki duymuştur . duymadan kişinin sosyal değil ölmüş falan olması gerekiyor galiba


 • KendineAteist  (06.11.18 16:02:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.