[]

İzmirde bu akşam ve yarın akşam evinde kalabileceğim birine ihtiyaç var

Merhaba arkadaşlar. İzmirde sırtımda çantamla sokakta kaldım. Ev arkadaşımın ailesi geleceği için evden çıkmam gerekti, kalmak için aradığım arkadaşlarımın da ya evleri müsait değildi ya da telefonlarını açmadılar, ortada kaldık iyi mi. Şeytan diyor ki git otele hesabı da arkadaşa kilitle ama o da benim gibi öğrenci neticede. Her neyse, güvenilir elemanımdır, kafa dengiyimdir, 1000 küsür entrym referansım olsun. Hem muhabbet ederiz hem değişiklik olur, tecihen bornova-konak-buca civarları. Hadi bakiyim bi el atın ekşiciler.
 
Gerek kalmadı beyler buldum.


  • gliese 581  (03.11.18 20:42:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.