bankalar kart aidatını hesap kesimin son günü mü extreye koyar

yani ben extrem kesilmeden kart aidatı iyansıtıp ynasıtmadıklarını bilebilir myiim? axess'in chip karşılığ açık kalması ayağına taahhüt vermiştim. bu ayın 21'inde biticek. aynı zamanda 11.11 hesap kesim tarihi, 21.11 ise kartın son ödeme tarihi. benim amacım bunlar tekrar kart aidatını yansıtmadan, 21'inde arayıp kartı kapatın demek. tam 21'inde arasam olur mu yoksa taahhüt bittiği gibi yeni aidatı yansıtırlar mı?

İş bankasının yaptığı işgüzarlığı anlatıyorum: kart aidatını skt gününe denk gelecek şekilde yansıtmışlar, bu sırada farklı bir kart numarasıyla yeni kredi kartım gelmişti ben de eskisinin aidat ücretini ödemek istemiyorum diyerek müşteri hizmetlerini aradım. kartınız kapandığı için geçmişe dönük iade yapamıyoruz diyerek eski kartın aidat ücretini yeni kartıma yansıttılar. O yüzden elinizi çabuk tutun derim.

  • sacrilegious  (03.11.18 15:26:40)
Son gün ekstre kesilmeden ekleniyor, ekstrede bakarsan işlem tarihi son gündür.

  • John Bloor  (03.11.18 15:27:38)
@sacri 21'inden önce kaparsam daha önce almadıkları aidatı alacaklar. ben tam 21'inde arayıp kapatın demeyi düşünüyorum.

  • condom kurşunu  (03.11.18 15:31:14)