[]

gmail için kendini yineleyen PC widgeti

merhaba,

Mailleri devamlı izlemem elzem olduğundan dolayı windows 10'da devamlı açık kalıp gmaili yineleyecek bir uygulamaya ihtiyacım var.

Hani post it ler var ya, onun gibi masaüstünde kalsın ve mailleri devamlı refresh etsin.

Var mı böyle bir uygulama, çok mu şey istiyorum? :(

 
chrome bildirimler windows 10 ile tam uyumlu çalışıyor. facebook, twitter falan gönderiyor bana ama gmail göremedim. ben eklememiş de olabilirim çünkü mailim sürekli açık.


  • ozdek  (02.11.18 19:00:29) 
Easymail for gmail var Windows 10 için. Windows Store'dan indirebilirsiniz.


  • false pretension  (02.11.18 19:18:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.