[]

instagram karşılıklı engelleme

arkadaşla birbirimizi bilerek engellemiştik bir şey için. şimdi hiçbir türlü engelleri kaldıramıyoruz. aylardır bu şekilde. onlarca çözüm yolu denedik hiçbirisi olmadı.

belki mucizevi bir çözümü olan vardır buradan sorayım dedim. siz siz olun karşılıklı engel atmayın:(


 
kullanıcı bulunamadı diyor. mesaj göderilemiyor o şekilde.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.11.18 15:58:11) 
biri onun koyduğu bi fotoyu size göndersin.


  • lcha  (02.11.18 16:33:46) 
Ortak bir arkadaşınız sizi bir fotoda etiketleyecek. Oradan birbirinizin hesaplarına tıklayarak engeli kaldiracaksiniz.


  • false pretension  (02.11.18 19:20:00) 
olmuyor bunlar arkadaşlar hepsi denendi.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (02.11.18 20:29:50) 
"instagram cleaner" programıyla engeller kaldırıldı.:) belki arayan vardır burayı okur görür.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (17.01.19 10:56:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.