[]

Hızlı karar verebilme yeteneği nasıl geliştirilir?

Sb
 
Duet diye bir oyun var ios ve android'de. O geliştirir.


  • i am cookie monsters nipple  (01.11.18 22:32:30) 
Bu tarz oyunlar oynayarak.
Günlük hayatta ise en ufak karara bile fikir atmak. Yani ortamda nerede yemek yesek diye bir laf duyar duymaz köfteciye gidelim demek gibi.
Ayrıca fark etmez lafını hayatından silmen gerek.
  • musmus  (01.11.18 22:33:38) 
Doğru soruları sormaya başlayarak. Gerçek yanıtı bulup, o yönde çok düşünmeden hareket ederek.


  • denef  (02.11.18 01:15:18) 
Üniversitede hızlı karar verebilme konusunda sıkıntı yaşadığım bir dönem, danışmanım hakemlik kursuna yazdıracağım seni diye takılıyordu. Şimdi düşününce çok mantıklı geldi. Hakemler çok hızlı karar veriyor.


  • Kıllanıcı adı:  (02.11.18 09:35:38) 
sudoku


  • kablelvuku  (02.11.18 09:37:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.