Pasta yapımı mazemeleri [ankara]

Hediye almak istiyorum. Böyle değişik değişik, eğlenceli pastalar yapmaktan hoşlanacak birine. Ankara'dayım ve nereden ve ne alınır hiç bir fikrim yok. Elimden tutar mısınız?

www.evcini.com bir sefer blogunda bahsetmişti böyle malzemelerden. siteyi az biraz karıştırın, ölçü kabı filan diye arayın bakalım. esat'ta bir yerlerde bir dükkandan bahsetmiş olabilir :D (biraz ihtimalli oldu ama) ben tam bilemedim şimdi. ama darty, electro world filan gibi yerlerde de çok çeşitli alet edevat var. esas ikea da çok güzelleri var ama :) böyle şık mutfak aleti dükkanları oluyo "mal" larda oralara bakınabilirsiniz. servis tabakları filan da çok hoşuna gider eminim. sonra aklıma budun gibi dükkanlardaki hediyelik mutfak aletleri geldi. hani böyle komik çatal kaşıklar filan. değişik bardak altlıkları filan olur hep öyle dükkanlarda. efendim sonra paşabahçeee evet oraya da bakın :) acaip güzel şeyler var. servis örtüsü alabilirsiniz, herşey olur :) ay coşma geldi pardon...
pasta olayıyla kendinizi sınırlamayın, genel mutfak ihtiyaçları gibi düşünün, listeniz çok genişler diyeyim bari.

  • kediebesi  (15.03.10 14:27:06 ~ 14:34:20)
www.pastamalzemeleri.com

  • cereal killer  (15.03.10 20:04:43)