[]

Erkek saç bakım

ŞAMPUAN harici kullandığınız krem, yağ, maske vs var mı? Varsa hangi markanın? Kadın ürünleri kullandığınız oluyo mu? Kullandıysanız saçınıza hiç zarar verdi mi? (Özellikle kıvırcık saç ama düzse de yazın)
 
saç besleyici kremler kullandığım oluyor. maske kullanmışlığım yok ki zaten çoğu saç bakım şeyleri kadın ürünü oluyor genelde erkekler pek ilgilenmediği için o ürünleri almak zorunda kalıyorsunuz. zarar verdiğide olmuyor sonuçta saç saçtır. tony&guy ürünlerine bakabilirsiniz.


  • wonnka  (01.11.18 14:38:02) 
Hic sampuan kullanmam, sadece sac kremi, Pantene'in sac dokulmesini engelleyen sac kremi var. Yaz kis her gun en az 1 kez dus aldigimdan sacim yipraniyor.


  • Traveller  (01.11.18 14:45:36 ~ 14:45:56) 
uzun, kıvırcık, kalın telli. sadece zeytinyağlı veya beyaz kalıp sabun kullanıyorum. başka bir şey kullanma ihtiyacı hissettmiyorum.


  • d e j i n  (01.11.18 15:25:01) 
dejin +1

zeytinyağlı yeşil sabun kullanıyorum.

yüzüm içinse vs daha farklı şeyler kullanıyorum.

bu arada saçlarım aşırı yağlı ve ince telli.

buna rağmen her gün saçımı yıkamıyorum kimseye de her gün yıkamasını tavsiye etmem
  • tamamhosdiyonda  (01.11.18 15:29:04 ~ 15:29:45) 
saç kesimi bilmem kaç yüz tele olan taşaklı kadın berberlerinden bir öğrencim saçın haftada en fazla 2 defa şampuan veya sabunla yıkanması gerektiğini, diğer zamanlarda sadece su ile yıkanmasını söylüyordu.
şampuan ve sabunun çok sık kullanılması saç derisinin yağ oranını bozduğundan hem deriye hem saça zarar veriyormuş. bu da ek bilgi olsun.

  • d e j i n  (01.11.18 15:41:57) 
redist keratin yağı kullanıyorum.


  • sir gawain  (01.11.18 17:00:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.