[]

internetten mont almak

defolu delik filan çıkarsa iade edebiliyor muyum?
kargocu ile mi paketi açmalıyım? 
Yoo normal sartlar altinda duzgun bir satici ise ugrastirmayip iade almasi lazim ama endisen isi yokusa surmesi ise paketi acip incelerken video cekebilirsin. hicbir kargocu paketi acarken beklemez, beklese bile bir anlami yok cunku onun isi paketi saglam teslim etmek sadece. pakette bir hasar yoksa icinden cikan isterse hiyar olsun bir onemi yok.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (01.11.18 11:04:21 ~ 13:33:58) 
Bir şey yapmanıza gerek yok, 30 gün içerisinde sebepsiz iade hakkınız var. Hatta öyle bir şey olursa beğenmedim diye iade edin ki incelemeye falan gitmesin defo var diye.

edit: 14 imiş pardon. Genelde 30 gün süre veren yerlerden giyim alışverişi yaptığım için şaşırdım sanırım.
  • whoosie  (01.11.18 14:15:24 ~ 02.11.18 14:49:30) 
Verilen bilgi yanlış, internetten satışlarda 14 gün içerisinde sebepsiz iade (cayma) hakkınız var.


  • medusa  (01.11.18 21:59:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.