[]

Eksi sözlük

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama eski başlıklara yazılan entryler tarihleri güncellenerek yeni yazılmış gibi listeleniyor.
 
Nasıl yani?


  • musmus  (31.10.18 23:27:35) 
önceden hatırladığım bir entry sanki yeni yazılmış gibi önüme çıkıyor. o başlığın, entry'nin yeni yazılma ihtimali yok sanki.


  • neymis  (31.10.18 23:34:45) 
İyi de bu her zaman vardı. Özellikle anket başlığında görürsün bunu. Onu kontrol edecek yazılım geliştirilmedikçe hiç bir insan onla uğraşamaz


  • musmus  (31.10.18 23:36:58) 
sözlüğün tarihleri editlediğini sanmıyorum ama entry'si dikkat çekmediğinde silip aynısnı tekrar giren yazarlar var. (bkz: sil/yaz)

bir dönem lanet/çaylak/uçurulma nedeniydi.
  • celeron 300a  (01.11.18 01:18:54 ~ 03.11.18 18:39:37) 
elma başlığına 8 yıl önce yazıyorum, siz de bunu okuyorsunuz, aklınızda kalıyor. sonra protesto için yazdıklarımın yedeğini alıp siliyorum. sinirim geçince yedekten kopyalayıp tekrar ekliyorum bugünün tarihiyle.


  • g7mor  (01.11.18 14:04:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.