[]

moda - devren ev

arkadasim moda'da 2+1 evini devretmek istiyor. devir derken cikmak zorunda kaldi ve ev sahibine vaktinde haber veremedi. en azindan hemen biri bulunursa kasim ayinin kirasindan ya da yeni giren kisi kacinda gircekse oranlayip kaldigi kismi oder vs diye dusunuyor. ev gecen yil tutuldu hem de emlakcidan tam komisyonla:/ bu senaryoda emlakcidan da kurtulmus olunuyor, ev sahibinden de cok memnun.
evin konumu cok iyi, bahariyeye 1 dk. giris alti yarim kot arka taraf bahceye bakiyor. 1 odasi karanlik en buyuk dezavantaji bu. onun disinda mutfak banyo vs cok guzel kutu gibi bir ev. kira 1750. ilgilenenlere no. veririm. 
34710 ilana yazsın facebook ta


  • fasulyek  (31.10.18 16:14:30) 
Fotoğrafları alabilir miyiz dmden?


  • bazenuyur  (31.10.18 20:37:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.