[]

Kediye başka yiyecek vermek

Merhaba arkadaşlar. Benim ırk kedim var yiyeceklerimizi hep kokluyor ama bir tek yoğurt, ekmek, peynir ve çikolata olunca biraz yalayıp yiyor. Acaba bu kediye zarar verir mi ? Çikolatayı çok seviyor arada versek olur mu ?
 
Zararlı olduğunu söylüyorlar. Ben çikolata hiç vermiyorum. Onun yerine ödül maması veriyorum arada. Bayılıyorlar lezzetine zaten. Benimki de çok meraklı kokluyor ama yemiyor neyseki.


  • noeldayın  (30.10.18 22:27:50) 
Biz bim tatlisi verdik rahmetli oldu.


  • acemi  (30.10.18 22:29:24) 
çikolata hayvanlara zararlı. yoğurt, peynir, yumurta verebilirsiniz. hatta bizim veteriner bol bol yoğurt verin diyordu kedim kabızken.


  • nice tnetennba  (30.10.18 23:28:11) 
yoğurt dışındakilere pek anlam veremedim, çikolata zararlı tabi ki, ayriyetten şekerin tadını alan bir varlık değil hatta tad alma duyuları çok gelişkin de değildir kedilerin, daha ziyade koku ile hareket ederler.


  • tiny penny  (31.10.18 01:02:45 ~ 01:03:08) 
bizde irk kedisi yok ama sacma sapan kedilerimiz var. biri brokoliyi cok sever, oteki salataliga bayilir. bir zararini gormedik. yogurt yalasin. seker zararli kedilere.


  • kakalamar  (31.10.18 01:55:46) 
kedilere şekerli, baharatlı, aşırı tuzlu her yiyecek zararlı.

yoğurt, yumurta, peynir yiyorsa azar azar verebilirsiniz.
  • piremses  (31.10.18 07:32:25) 
Kedilere sekerli yiyecekler zararli.


  • chitosan  (31.10.18 15:22:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.