[]

Futbol maç bileti alacağım

Merhaba,

Cuma günkü Galatasaray-Fenerbahçe maçına gitmek istiyorum. Daha önce hiç maça gitmedim, bu işleri bilen arkadaşım da yok. Pasolig falan da yok.

Kombine falan devrettiklerini görüyorum. Bu iş nasıl oluyor, devreden kişiye parayı verince o bana ne veriyor? Kart mı? Kartın üzerinde farklı isim yazması sorun olmuyor mu?

 
Selam, öncelikle Passolig başvurusu yapman gerekiyor, hangi takımın maçına gideceksen o takımın kartını al. Farklı takımın kartınıda alabilirsin ama gerek yok. Kartın sana teslim olması yetişmeyebilir ama gişeden tek kullanımlık Pass kart alıyorsun ya da mobil uygulamadan qr kod ile giriş yapabilirsin sorun olmuyor.

Kombine devretme işlemi de T.C. kimlik numaranı veriyorsun devri yapacak kişiye o size devrediyor bileti. Sistem de gözüküyor zaten bilet sizin üzerinizde olarak.

Not: Kombine devir olaylarında dolandırılma sorunları çok oluyor, dikkat edin.

Bir şey daha ekleyeyim, stad alanında internet çekmiyor genelde ben mobil uygulamaya giremediğim için qr kodu okutamamıştım gidip tek kullanımlık pass kart aldım o yüzden geç girmiştim maça, aklında olsun.
  • lana del rey  (30.10.18 12:27:55 ~ 12:37:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.