Ip tv nedir ?

Düzgün çalışması için gerekli minimum internet hızı nedir?
Tv smart olursa kutu falan gerekmez mi?
Bilale anlatır gibi please.

Hızı yayının çözünürlüğüne bağlı. 10 mbit stabil bağlantı ile sorunsuz izlenebiliyor. Ama akk çok erken dolar iptv ile o nedenle sınırsız olmalı internet.

Smart tv de iptv uygulamaları var marketlerinde. Kutuya gerek yok böylece. Ama appler ücretli olabilir, ücretsiz olup dandik olanları da mevcut tabi.
  • bos gezenin bos ustasi  (30.10.18 12:31:39)
16mbit ile sıkıntı hissetmiyorum. daha düşüğünü denemedim.
tv smart olursa gerekmeyebilir. ama her televizyona uygun yazılım olmayabilir. kutu almak yerine bilgisayarı tvye bağlamak daha kolay olabilir.

  • sutlu nescafe  (30.10.18 12:32:34)
Ip tv'de hangi kanallar oluyor?

  • herhaltibiliyoring  (30.10.18 13:33:18)
4 mbit de yeterli ama 50mbit bile olsa karsi taraf dandikse yine izleyemezsin. Senin hizindan ziyade sunucu tarafi onemli.

  • goodman  (30.10.18 14:13:07)
Yayın aldığın yere göre değişir hangi kanalların olduğu. Çoğunlukla bu kanal neden yok diyebileceğin bir durum yok. Kanal listelerini paylaşırlar sorarsan almadan evvel.

  • bos gezenin bos ustasi  (30.10.18 14:29:55)