[]

şirkete laptop nereden alayım

3 tane 3000 lira civarında laptop alacağım. gidip mediamarkttan mı alayım yoksa resmi teklif istesem daha ucuza alabileceğim yerler var mı? uğraşmaya değer mi?
 
biz ofise ebrar bilgisayar'dan almıştık. fiyatları piyasaya göre daha uygun oluyodu. yakın zamanda fiyat takip etmedim hiç. malum dolar filan. sitesinden bakıp karşılaştırma yapabilirsin ya da arayıp teklif de alabilirsin.

www.ebrarbilgisayar.com
  • spirit crusher  (30.10.18 10:06:35) 
Fiyat kisminda daha iyi midir bilmiyorum ama son zamanlarda hepsiburada’dan birkac laptop aldim, hic sorun yasamadim. Saticisinin hepsiburada olmasina dikkat ediyorum tabii.


  • aioniotita  (30.10.18 12:00:01) 
3000 TL 600 usd civarı bir bütçeniz var. bayii'den alırsanız 10-20 dolar arası fark eder cihaz başına. tabi ne marka alacaksınız o önemli. eğer bütçeyi artırabilirseniz dell latitude, lenovo thinkpad tarzı seri'ler öneririm.


  • delidir yakalayin  (30.10.18 12:08:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.