kedim kabardı :(

manyak mıdır nedir bi kaç gündür muhabbet kuşu gibi tüylerini kabartıyor herif. aşırı çirkinleşti niye böyle oldu ki :( 4 yaşında kısır erkek.

normalde olan: eksiup.com
eksiup.com

şimdi: eksiup.com
eksiup.com

üşüyor mu acaba ondan mı?

kabardığına emin misin? ayı olmuş gibi geldi bana bu ne böyle byawgdyıagduawd

edit: üşüyor galiba, bunlar dandik kedi, dışarıda akrabaları 0 derecede takılırlar sesleri çıkmaz, bunlar sırf beyaz ve güzeller diye içerisi 17 derece olsun hemen böyle şekillere girerler.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.10.18 21:38:53 ~ 21:45:03)
Alerji mi acaba? Alerji olunca da yüzü gözü şişebiliyor kedilerin. Birkaç gün içinde olduysa bu değişim, bir gariplik var ama. Veterinere danışmak lazım.

  • inawen  (29.10.18 21:44:50)
cildinde bir sıkıntı gözükmüyor. arada bir iniyor tüylerinin kabarıklığı, eski haline geri dönüyor :( sonra tekrar pofuduklaşıyor.

  • theseachange  (29.10.18 21:46:30)
Kabarma gibi değil de, kış için yağlanmış gibi daha çok, havalar soğuyunca bizimkinin de ensesi kalınlaşıyor, dayıya dönüşüyor, bütün gün plajda karı kız kesen herifler gibi köşeden milleti dikizliyor.

  • tepsi degilim ben  (29.10.18 21:46:54)
kis aylarinda tuyleri uzar. bizim buradakiler oyle oluyor.

  • kakalamar  (30.10.18 00:09:31)
bulka girmiş.

  • goodz  (30.10.18 00:16:54)
Benimki de boyle oldu. Ev soguklasti son gunlerde ondan oldugunu dusunuyorum

  • gibicibicis  (30.10.18 09:01:49)
Üşümüş Üssmen dayı.
Benimki de tüylerini kabartıyor ama sizinki biraz da kilo almış sanki :)

  • SiyamkedisiZorro  (30.10.18 09:40:09)
@goodz agfhfghhahaha!!

İçerisi soğumuştur, ondandır. Bir sorun olduğunu sanmıyorum.

@tepsi +1 yani.
  • skooma  (30.10.18 09:43:48 ~ 09:44:30)
fotoğrafı çektiğiniz açılarla alakalı asdfgh. üşümüş hayvan, kakasını da bi kontrol edin.

  • nice tnetennba  (30.10.18 10:11:58)