Yoğun çalışmanız gerek dönemlerde internetle ilişkiniz nasıl oluyor?

Üniversite sınavı, Ales, Kpss, Vize, Final, şahsi ve ticari işleriniz, kendi işinizle ilgili kanalize olmanız gereken dönemlerde internetle ilgili belli bir kısıt koyuyor musunuz?

Sosyal medya hesaplarını kapatmak, uygulamaları silmek ya da herhangi bir şey?

sürekli yoğun çalışıyorum
facebook'tan başka sosyal medya hesabım yok. orada da bir şey paylaşmam.
eksi sözlüğü 17 senedir okuyorum, yine de yazmam. çok eskiden gazete filan okurdum artık onu da okumuyorum. ekşi de açmasam dünyadan haberim olmayacak..çünkü home-office çalışıyorum. o yüzden buradan kısmıyorum. zaten kısmışım artık kısacağım kadar.
duyuruda yazıyorum bir tek o da iş yoğunluğu görece azsa. kalan yerleri ihtiyaca binaen kullanıyorum genel olarak.
internette vakit ziyan etmiyorum da ekşi-iş-film-tez/kod-makale hep bilgisayar başındayım kalkıp hareket etmem lazım, onu yapamıyorum.
  • niye ama  (29.10.18 13:57:28)
Koymuyorum hatta onumde acik hep :D Kafayi dagitiyorum 5dk bakip, sonrasi daha iyi odaklaniyorum. Ama bu kisiden kisiye degisebilir.

  • superfluid  (29.10.18 14:26:58)
Neredeyse 7/24 çalışıyorum ve yüksek lisans yapıyorum. Bütün sosyal medya hesaplarımı kapattım. Canım instagrama bakmak istediğinde telefondan pdf okuyorum alanımla ilgili video izliyorum vs. Üniversite dönemi yoğunlukları dönemsel olduğu için ihtiyaç duymamıştım ama şu an zaten hiç vaktim yok azıcık bi boşluk bulursam da boşa harcamamam lazım :/

  • jazzabel  (29.10.18 17:29:33)