doğu ekspresi hakkında sorular?

selam duyuru ahalisi.

* sömestr zamanına bakıyorum ama sanırım daha zaman olduğu için sefer listelemiyor. ne kadar once açılıyor satışlar?

* yataklı vagon için kız arkadaşımla alacağız bilet, soyadlar uyuşmuyor, aile değilsiniz, kızlı erkekli kalamazsınız bilmem ne diye bilet vermeme ihtimali var mı?

* kars'ta uygun fiyatli otel tavsiyeniz olursa da hayır demem.

vermeme ihtimali yok. gittim.

ben 2 sene önce hotel kafkasyada kalmıştım. kahvaltı dahildi merkezi yerdeydi ortalamanın biraz üstünde bir oteldi. beklentilerini karşılıyor ama fazlasıyla ortalama dediğime bakma. kars küçük olsa da genişçe bir şehir. en merkezi caddesi üzerindeydi burası. o dönem bazı odalarında ısınma sorunu vardı.

bir de internetten yer ayırtın gidip orada sevgiliyiz muhabbeti yaparsanız kapının önüne koyma ihtimali var kimi otellerin. en ekonomik yol olarak da couchsurfing deneyimleyebilirsin.
  • bass solo take one  (29.10.18 14:43:37)
Şuan en son kaç gün sonraya alabiliyor iseniz o kadar gün önce bilet almanız lazım. özellikle sömestr zamanı hemen tükeniyor.

aynı anda alınca sorun olmuyordu.
  • belkider  (29.10.18 14:43:52)
-Bu konuda bir standart yok sanırım, geçen sene kontrol ediyordum, bazı günler 14 gün, bazı günler de 21 gün sonrasına kadar olan seferler listeleniyordu.
-Yataklı vagonda isimler önemli değil ama örtülü kuşetlide kadın ve erkekleri aynı vagonda kabul etmediklerini okumuştum.
-Otel İpekyolu'nu önerebilirim, fiyatlar aşağı yukarı aynı idi tüm otellerde, standartları çok yüksek tutmamak lazım ama burası eli yüzü düzgün bir otel.
  •   (29.10.18 14:50:43)