[]

Baş zonklaması

Birkaç saat önce başladı hala geçmedi. Başım ağırmıyor, sanki icerden bir sey disari vuruyor ritmik olarak. İki parmagimi alnima goturdugumde pıt pıt bir sey atiyor sanki. İnternetten bakma gafletinde bulundum migren belirtisiymiş. Daha öncede birkaç kere yasamıştım, 5 yillik bir surecte 3-4 defa olmuştur belki. Migrenin bu kadar nadir olmasi garip olurdu. Bir de ne yapsam geçer? Evde ilaç yok.
 
Tansiyon ya da stress


  • imelih  (29.10.18 00:16:37) 
Tansiyon da olabilir. Su içip karanlıkta yatıp uyumayı dene


  • sta  (29.10.18 00:26:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.