değerli eşya saklamak için eve uygun kasa önerileriniz var mıdır?

kullandığınız veya bildiğini modeller varsa önerir misiniz? internetten almak güvenli olur mu bu tip bir şeyi?

bende eve alacaktim bayagi eskiden emniyetten bir tanidik alma dedi.o gunden beri banka kasasi kullaniyorum.temiz is.

  • duptıs  (28.10.18 20:57:20)
@duptıs, maliyeti çok fazla değil mi kasaya göre?

  • lucky strike  (28.10.18 20:58:44)
biz de bu meseleyi ailecek cok dusunduk, maliyet disindan turkiye gibi stabil olmayan ulkede bankada guvenilir gelmiyor. en guzeli alternatif ev ici saklama yollari fakat simdilik ne yazik ki altinlar ve dovizler kasada duruyor, senelik 200-300 ufak kasa tutuyor yani.

  • mavicorap  (28.10.18 21:26:10)
Eski evden taşınırken evdeki sabit kasanın anahtarını kaybettiğimizi fark ettik. Kasa da şu antep çelik kasalardan, çağırdığımız usta abartmıyorum 15 dakikada açtı kasayı, o da etraf kirlenmesin diye özene bezene çalıştığından yoksa tik tik hemen açıyordu adam. Sabit olmayan internetten sipariş verebileceğiniz basit kasaları ise en basitinden zaten kilime sarıp götürüyorlar.

Banka kiralık kasaların küçük boyları senelik 250-300 lira civarında... Diğer yandan, bir banka müfettişi olarak söylüyorum, banka kasaları da sanıldığı kadar güvenli değiller. En basitinden kiralık kasa sözleşmesini okursanız, bankanın kiralık kasada sorumluluktan kaçındığını görürsünüz. Kiralık kasa edinirseniz, en azından ayda bir uğrayıp içeriğini kontrol etmeniz faydanıza olacaktır.
  • koskoca kirpi  (28.10.18 21:59:34)