[]

bu ciceklerin cinsi nedir? bunlara nasil bakilir?

gunaydin ciceksever arkadaslar. iki adet guzel cicegimiz oldu fakat bunlara nasil bakacagimizi bilmiyoruz. bunlar hangi tur ciceklerdir? golge mi gunes mi severler? ne siklikla sulanmalari gerekir? buyuk olan hafif sarardi gibi geldi. bi el atip akil verdirir misiniz? ekstra almamiz gereken seyler var midir? ya da evde bakim icin onderdiginiz dogal gubre yontemleri var midir? simdiden tesekkurler. herkese iyi pazarlar.

666kb.com
666kb.com

 
Ilk fotograftaki Spathiphyllum wallisii nam-i diğer barış çiçeği. Haftada bir kere sularsanız yeter ki olur. Güneşi değil ama aydınlığı severler. Bazı toprak vitaminleri oluyor onlar iyi geliyor çiçeklere çiçekçiye sorabilirsiniz alırken.
2. Fotograftakini ise çözemedim ne olduğunu :/

  • maskeli balonun maskesizi  (28.10.18 09:26:51) 
Ben de çözemedim açıkçası ama ikinci fotoğraftaki gibi koyu yeşil etli yapraklılar genelde yaprağı koyu kalacak kadar sulanınca ölmüyor, baktınız açık yeşile dönmeye başladı suyu artırın canlanır. Eğer nasıl bakılacağını bulamazsanız ben şahsi arkaik yöntemlerime güveniyorum, siz de deneyin.


  • tepsi degilim ben  (28.10.18 19:37:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.