Bu anakart için hangi ekran kartını almalıyım?

Selamlar. Ben bu bilgisayarda lol, CS go oynamak istiyorum ve ekran kartı alacağım.
eksiup.com

Anakart da bu:
www.foxconnchannel.com

Bu PCI express-2 16x mi? Alırken RAM'a dikkat etmeli miyim? Kaç bit almalıyım? İşlemcisi i3 ve 4 GB RAM var.

Şimdiden teşekkürler.

güncel ekran kartları ile uyumlu anakartın, istediğini alıp kullanabilirsin. şu anda pcie 3 var, seninki 2 olduğundan tam randımanla çalışmaz ama istediğin oyunlarda sıkıntı yaşamazsın.

anakartın sayfasında maksimum 8 ram deniliyor. bir 4 daha takabilirsin yani. maks. 1333 mhz alacaksın. diğer ram'e bakıp benzer alırsan daha sağlıklı olur.
  • mattiadestro  (27.10.18 19:41:44)
500 tl civarında bir ekran kartı önerebilir misin?

  • Simrug  (27.10.18 19:48:01)
Simrug,

amazon.com'dan al alacaksan. 3 günde elinde oluyor. amerikan amazon'u. daha ucuza aalırsın
  • binder dandet  (27.10.18 19:52:58)
Abi ben almayacağım. Alacak kişi de amazon.com'a çok yabancı. Çocuğu lol oynasın istiyor.

  • Simrug  (27.10.18 20:00:05 ~ 20:00:14)
valla şu anda bu paralara çok kötü aletler alınıyor. en mantıklısı yine bu gibi:

www.hepsiburada.com

ikinci el düşünürse 750ti falan baksın.
  • mattiadestro  (27.10.18 20:08:42)
Eyvallah mattiadestro, ben de tam onu soracaktım. Çok teşekkürler.

  • Simrug  (27.10.18 20:14:48)