[]

Kağıt Fener'lerin içerisine ampul konulabiliyor mu?

Merhabalar

www.hepsiburada.com

Kafam karıştı. Oturma odam için bunun gibi ucuz bişiler almak istiyorum ama, ampul koyulamıyor mu bunlara?

 
www.ikea.com.tr
www.ikea.com.tr

Bu ikisini birlikte kullandım yıllarca. Çok çabuk tozlanıyor, temizlemesi zor vs tavsiye etmem.
  • 10032007  (26.10.18 22:51:53) 
Kağıdı ayrı duy tesisatı ayrı satılıyor, bakmadım ama üstteki arkadaşın verdiği linkteki ikea ürünler tam oalrak bu bahsettiğimdir sanırım.


  • John Bloor  (27.10.18 08:42:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.