[]

linkedin'de tanımadığınız kişilerden gelen bağlantı istekleri ...

Linkedin'de tanımadığınız kişilerden gelen bağlantı isteklerini ne yapıyorsunuz?
Bağlantı bağlantıdır diyip ekliyor musunuz yoksa bağlantı referanstır mantığıyla (bilinmeyen referansın yaratacağı negatif etki) geri mi çeviriyorsunuz? 
Kabul ediyorum


  • purplee  (26.10.18 21:33:00) 
Belki mesaj atmasi gerekmistir diye ekliyorum, 2 gun tutuyorum. sadece reklam basiyorsa ya da big data yapay zeka falan yaziyorsa engelliyorum.


  • acemi  (26.10.18 21:41:46) 
Bir işe yaradıklarını görmedim şimdiye kadar. Son zamanlarda da reddetmeye başladım artık.


  • synesthesia  (26.10.18 21:42:43) 
eskiden linkedin de etiketleme vardı kaldırdılar. Böylece ekleyenlere not yazıyordum @aceminin dediği gibi yapıyordum. Şimdi kabul ediyorum çünkü bazen iş tekliflerini doğrudan mesaj yoluyla iletiyorlar.


  • yüzyıllık yalnızlık  (26.10.18 21:54:40) 
Ben tercümanım mesela. Ekleyen kişi de tercümansa en azından meslektaşız diye kabul ediyorum. Belki bir yerde tanıştık hatırlamıyorum, belki bir işini kontrol ettim, belki bana çalıştığım şirketle ilgili bir şey danışacak vs. Ama tamamen alakasız tipler ekleyince reddediyorum. Bazı insanlar önüne gelen herkesi ekleyince network oluşturacağını falan sanıyor.


  • hitokiri kenshin  (26.10.18 21:56:44) 
Valla ediyordum da millet sürekli bişeyler sorunca vazgeçtim.


  • j r r tolkien hayrani  (26.10.18 22:38:27) 
etmiyorum


  • cedex  (27.10.18 04:39:55) 
isime yarama olasiligi olan birisiyle kabul ediyorum..


  • cooperr  (27.10.18 05:04:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.