[]

duz lacivert kot altina ayakkabi

ne giyilecek? spor ayaklabi? lacivert olmuyor
ne renk olacak? 
beyaz olur, gri olur, siyah olur. hepsi olur. ya gözümde pantolon canlanmadı çok düz düşündüm. ya da aktarmak istediğini anlamadım.


  • kablelvuku  (26.10.18 13:40:38) 
bot giyebilirsin......
kahve mesela....

  • 2 tostos turan  (26.10.18 13:42:24) 
Taba rengi veya kahverengi, bot ya da sneaker denen ayakkabılar.
Gri spor ayakkabı
Beyaz tenis ayakkabısı gibi olan ayakkabılardan (bu mevsimde olur mu bilemiyorum)
  • sopiro  (26.10.18 13:46:46) 
yeşil reebok classic


  • Tears of Devil  (26.10.18 13:46:56) 
Ayakkabı rengi kadar kotun şekli paça şeklide önemli olmali


  • ferr  (26.10.18 13:53:42) 
lacivert kotu oluyor bence. kismen o yuzden sordum. dumduz koyu lacivert. eskitme falan yok yani. beyaz bence de olur ama mevsim uygun degil.


  • sparkle kiddle  (26.10.18 15:17:20) 
risk almak istemiyorsan siyah renk. converse olur, normal spor ayakkabı olur, bot olur, hepsi olur.

onun dışındaki renklerde kotun rengi kadar kotun üstün giyilen tişört, gömlek rengi de önemli. şöyle genellediğim bir prensibim var, ayakkabı her zaman gömlek, tişört, kazak vs renginden koyu olmalı. ha tabi istisnalar olur, atıyorum laci kot, siyah tişört, kırmızı gazelle, neden olmasın? ama misal siyah gömlek, laci kot, gri spor ayakkabı... olmuyor sanki.
  • issiz karga  (26.10.18 16:59:26) 
Siyah spor ayakkabi.


  • chitosan  (26.10.18 17:03:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.