Amazon Kindle Iade

Merhaba

USA amazon sitesinden kindle için kitap satın alsam iade etme şansım var mı kitabi beğenmezsem? Trde yaşıyorum

Teşekkürler

You may be able to return books and comics that you bought from the Kindle Store for a refund. We will consider your return if we receive your request within seven days of the date of purchase.

7 gün içinde
  • sutlu nescafe  (26.10.18 13:23:59)
consider diyor yani her kitabi iade etmeme gibi bir durum var sanirim.yanlış mı anlıyorum?

  • Mehmet Ersoz  (26.10.18 13:25:50)
Amazon böyle bir şey dediyse itibarına gölge düşürür iade etmemek. Sizin kitapları alıp alıp kopyalayarak irc clientlarına yükleyen allahsız bir iflah olmaz olduğunuza kanaat getirmedilerse kabul ederler.

Ayarcı mode on

Comic bir çizgi roman çizm ekolüdür. Graphic novel yazmalılardı. En meşhur ekol olduğundan jenerik olmuş. Cıkcıkcıkcık, amazon.

Ayarcı mode off
  • farabi  (26.10.18 13:35:58)
bende öyle anladım.

  • sutlu nescafe  (26.10.18 14:04:48)
udemy mesela iade ettirmiyor belirli sayidan sonra. hatta hesabi kapiyor.

yani alayim istediğim kadar beğenmediklerimi iade edeyime bazi firmalar izin vermiyor. o nedenle sordum
  • Mehmet Ersoz  (26.10.18 14:12:40 ~ 14:12:54)
Benim yeğenim geçen Kindle’ımdan bir kitap satın almıştı ve hepsini %100 okumuş göstermesine rağmen bir saat içinde iade ettim. Amazon kindle refund yazarsan ya da kindle sayfasında satın alınanlar kısmından bakarsan refund bulursjn

  • cemallamec  (26.10.18 15:13:16)