[]

Spotify’da bu zamana kadar en çok dinlediğiniz şarkı ve şarkıcılar

107.170.81.187:8080/public/top

Şöyle bir site buldum, spotify hesabınızla giriş yapıp kısa ve uzun vadede en çok kimleri ve hangi şarkıları dinlemişsiniz onu gösteriyor. Sizin neler çıktı? Ben en çok caaaanım Beach House’umu dinlemişim:

eksiup.com

Not: site rastgele çıktı karşıma, güvenilirliği ile ilgili bir bilgim yok. Giriş yapacak arkadaşların aklında bulunsun.

 
Genius forumlarinda gordugum kadariyla guvenilirmis.

Uzun vade:
Massive attack
Alice in chains
Asap rocky
Schoolboy q
Kendrick lamar
Pearl jam


Kisa vade:
Asap rocky
Nas
Massive attack
J.I.D.
A tribe called quest
Highly suspects
  • eazy  (25.10.18 22:50:36) 
direkt spotify'in var boyle bi seyi spotify.me


  • hjarteblod  (25.10.18 23:19:41) 
üye olduğum 4 senedir en çok dinlediğim şarkı shake it out - florence+machine olmuş, grup ise alt-j. genelde aynı şarkıyı ve grubu çok dinlemem, shuffle'ın marifetleri olmuş biraz.


  • Bruce  (25.10.18 23:38:32) 
Başlığa geçerken uğradım;
@hjarteblod 'a ayrıca teşekkürler..

Görmeyeli Spotify.Me acayip geliştirmiş kendini ve tahmin ettiğim gibi belirtilen periyotta --nedense 18 Kasım++ ??- en çok dinlediğim şarkıcı Travis, en çok dinlediğim şarkı da Dream A Little Dream olmuş!

Aynı zamanda Nu Jazz, Trip Top, Acid Jazz, Rock, Pop gibi Allah ne verdiyse eşit dağılımda dinleyen, ""Enerjik"" bir parti insanıymışım ve partileme saatim saat 4 civarı günsonu delirmesiyle zirve yapmaktaymış.

Anketin böylesine can-kurban :)
  • hana bi  (25.10.18 23:51:13 ~ 23:54:20) 
benim last fm kayıtları ile spotify tutmuyor bazı alt alanlarda. ben last.fm'e daha çok güveniyorum, şu an baktımda gayet hangi saatte ne dinlediğimi doğru bir şekilde gösteriyor.

en çok dinlediğim şarkı: nightcall
  • playing star again  (26.10.18 00:06:32) 
şarkı : husky rescue - new light of tomorrow
grup : röyksopp

  • glamdr1ng  (26.10.18 00:15:28) 
  • konetsu  (26.10.18 00:21:38) 
beach house'u bu denli dinleyen kişileri gormek beni mutlu etti baya ya. keske konsere gelseler, gitsek ve de hayatimiz anlam kazansa :(

bu arada son albumden drunk in L.A geliyor;

open.spotify.com
  • michonne  (26.10.18 01:34:31) 
kısa vadede;
grup: IDLES
şarkı: Einstürzende Neubauten, The Garden

uzun vadede
grup: Sleaford Mods
şarkı: Park Jiha, Accumulation of Time
  • misterturist  (26.10.18 01:45:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.