thierry henry'nin bir golü

bu adamın bir golü vardı arsenal'de. ingiltere liginde bir maç, adam altıpasta veya çok yakın, etrafında defans falan var. öyle bir bilek hareketi yapıyor ki kaleci o kadar yakından terse yatıveriyor ve bu da boş tarafa topu yuvarlıyordu. hepsi 5 saniye falan sürüyordu. yamulmuyorsam kaleci zenciydi. var mı bu golü hatırlayan?

edit: youtube linki falan harika olur asıl amacım buydu belirtmemişim.

var öyle bi gol. altıpasın hemen önünde markaj altında topu saklarken topukla atıyordu.

  • uz  (16.09.07 23:08:51)
ben de hatırlıyorum...

  • forrestgump  (16.09.07 23:18:37)
yahu hatırlayan var mı demişim, aslında golü izlemek istiyorum tekrardan. youtube linki falan varsa süper olur.

  • colg fusion  (16.09.07 23:21:06)
buyrun;
youtube.com

  • uz  (16.09.07 23:45:36)
bu link deki anlatılan gol gibi gelmedi bana..nerde bilek hareketi? hatırladığım kadarıyla kaleciyle karşı karşıyaydı o golde henry

  • dd  (16.09.07 23:58:00)
olsun bu da güzel gol :)
maalesef ben yakından başka bir gol hatırlamıyorum.

  • uz  (17.09.07 00:18:48)
uz'un dediği değil maalesef.

  • colg fusion  (17.09.07 00:28:51)
altıpas veya daha yakin olduğundan emin misin ?
ceza alani çizgisi üzerinde bi zidane hareketi yapip kaleciyi geçip topu boş kaleye atmışlığı varda.. bu dediğinin üzerine birşey pek hatirlamiyorum. bi de yaninda defans yok falan diyosun...

  • os  (17.09.07 18:02:43)
altıpasta olduğuna eminim, zidane hareketi olmadığına eminim ve yanında defans var diyorum?

  • colg fusion  (17.09.07 21:42:57)
pardon ya kafa karişti o var bu yok yakin uzak...
bu videonun 7.35 ile 7.45 arasında bi gol var, dediğin özellikleri taşiyor gibi, top sanki defansa da çarpiyormuş gibi... tam bilemedim de gördüğüm bildiğim henry gollerinden en benzeri bu anlattıklarına göre.

www.youtube.com
  • os  (17.09.07 22:05:22)
yok, os'un dediği de değil. bulamadık artık napalım. teşekkürler herkese.

  • colg fusion  (17.09.07 22:46:49)