Film Önerisi

Şöyle özellikle son 1 senede çıkmış (2017 sonundan şimdiye kadar) beğendiğiniz güzel film var mı önerebileceğiniz?

PS: Korku filmleri hariç.

Şimdiden teşekkürler.

Özür dileyerek sormak istiyorum, niye son bir senede hatta son 10 ayda çıkmış olması gerekiyor? Filmler şarap gibidir, eskidikçe değer kazanır zamanın filtresinden geçerek.

İzlemediyseniz God on Trial’ı önermek için girmiştim ama taaa taş devrinde yani 2008 yılında çekilmiş. :)
  • siyah giyen adam  (24.10.18 19:21:41)
Searching
Upgrade
The Post
  • agluna  (24.10.18 19:23:31)
Searching değişik bir konsept. Ben de öneririm.

  • axl  (24.10.18 19:30:14)
@siyah giyen adam:
Son 1 sene dedim çünkü özellikle son 1 senede neredeyse hiç film takip edemedim. Burada sayılanlardan sadece Dunkirk'ü izledim mesela. Alanı geniş tutsam kültlerden vesaireden fazlaca öneri gelecekti -ki çoğunu izlemiş olacaktım.

  • gonion  (24.10.18 19:40:44)
@siyah giyen adam, o ne öyle ygs sınavı mı burası uawgdgawudıahwda :D

logan izle bence hele hele xmen evrenine hakimsen kaçırma
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (24.10.18 19:43:40)
ready player one'ı izledim geçende güzeldi. ayrıca turkcealtyazi.org'u kullanarak istediğin şekilde arayabilirsin.

  • pseudologia fantastica  (24.10.18 19:47:16 ~ 19:48:28)
The other side of hope-kaurismaki

Baby driver-edgar wright
  • Bruce  (24.10.18 21:25:18)
Geçen yıl Filmekimi' nde izlediğim filmler geldi aklıma:

Happy end
The square
Loveless
Foxtrot
  • Amaranta ursula  (24.10.18 21:31:26)
burning
jim and andy
mission impossible 6
upgrade
bad samatarian
beast
  • feykalade  (24.10.18 21:35:48)