[]

Çalışma ortam ısısı düşük olan işyerleri

Selamlar. Bir rahatsızlığım var (reflex terleme).
Bu nedenle çalışma ortamı soğuk olan bir iş arıyorum. Forklift operatörluk belgem ve sürüş tecrübem de mevcuttur. Nerelerde iş bulabilirim, ne diye aratmaliyim internet üzerinde yada başka yerlerde. Fikri olan varsa paylasirsa sevinirim 
datacenter'da çalışabilirsin buz gibi. Metro marketlerin şarküteri reyonlarıda 14 derece civarı.


  • goodman  (24.10.18 15:02:06) 
dc de çalışıyorum, ofis hamam gibi valla, evet dc nin içi soğuk ama orada sabah 9 akşam 5 yapılacak bir iş yok.

metro marketin et/balık/süt ürünlerini sattığı yerler çok soğuk, oraya bir bakabilirsiniz. reyon görevlisi vs..
  • benaslinda  (24.10.18 15:40:54) 
hemen her türlü fabrikada çalışabilirsin, forklift operatörü olacaksan sevkiyat bölümünde olursun.

ya dışarda çalışırsın, ya da 4 tarafı ve çatısı kapalı ama ısıtma ve izolasyon sistemi olmadığı için dışarıdaki gibi sıcaklıklarla aynı olur.

asıl sorun yazın ne yapacağın?

sana et ve tavuk işleyen soğuk zincir bi tesis lazım aslında ama oralarda da çalışmak çok zorlar adamı, sürekli et kokusu falan.
  • killerbee  (24.10.18 16:07:20 ~ 16:09:59) 
Basi merkezlerinin grafik film kalip falan bilmemne o tarz isleri yaptıkları oda oluyor, daima soguk olur cihazların duzgun calismasi icin.


  • stavro  (24.10.18 16:17:16) 
İkea


  • Delay Fuze  (24.10.18 18:27:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.